Par mums

„Ja kādas durvis aizveras, kādas citas durvis atveras.”

Reaton komanda rūpējas par to, lai klienti justos komfortabli, lai viņiem būtu ērti un patīkami izvēlēties, iegādāties un lietot mūsu ražotās durvis.

Īstas durvis ir vērtība, kas tiek radīta Reaton durvju ražotnē

Reaton viens no vadošajiem un pieredzes bagātākajiem durvju ražotājiem Latvijā. Mēs piedāvājam īstas durvis – drošības un skaistuma cienītajiem, kuriem tās uzsvērs dizaina projekta individualitāti. Apvienojot individuāla meistara priekšrocības oriģinālu durvju izgatavošanā ar rūpnieciskas ražošanas iespējām, Reaton durvju ražotne nodrošina durvju ražošanu projektu tirgū – objektu attīstītājiem, vairumtirgotājiem, būvniekiem, arhitektiem. Privātā sektora tirgū – arhitektiem, dizaineriem, privātpersonām.

Īstas
Ražotne

Ražotne ar vēsturi

Sākot savu darbību 1991. gadā, Reaton ir attīstījis durvju ražošanas nozari, izmantojot gadsimtos pārbaudītas tradīcijas, augstākās kvalitātes materiālus un vismodernākās tehnoloģiskās iekārtas, nodrošinot vienu no vadošajām vietējā tirgus pozīcijām. Reaton durvju ražotne aprīkota ar jaunākās paaudzes tehnoloģijām – datorizētu durvju finierēšanas līniju un modernu durvju apstrādes centru (CNC) furnitūras iestrādei, nodrošinot operatīvu un augstas kvalitātes produktu ražošanu. Ražotnes tehniskais aprīkojums nodrošina plašas iespējas speciālo durvju izgatavošanā – sākot no dažādu izmēru un daudzveidīgas apdares variācijām, beidzot ar oriģinālu dekoru un individuāla dizaina durvju izgatavošanu.

Produkti

Pašlaik mēs piedāvājam vairāk kā 200 durvju modeļus dzīvojamām un sabiedriskām ēkām: iekšdurvis, ieejas durvis, skaņu izolējošas durvis, ugunsdrošas durvis, bīdāmās starpsienas, kā arī stikla durvis un pastiprinātas drošības durvis. Durvīm iespējama apdare ar dabīgā koka finierējumu, plastikātu (HPL) vai krāsojumu. Iekšdurvīm piedāvājam dažādu krāsu un faktūru dekoratīvos stiklus: matētus, tonētus, reljefa, ar facetu vai vitrāžas. Durvis tiek komplektētas ar Eiropas vadošo ražotāju augstvērtīgu furnitūru. Mēs piedāvājam pakalpojumu kompleksu durvju izmēru noņemšanai, montāžai un tehniskajai apskatei. Mūsu ražotajām durvīm tiek dota 24 mēnešu garantija, kā arī nodrošinātas garantijas un pēc garantijas apkalpošanas.

Produkti
Pieredze

Pieredze projektu realizācijā

Projektu realizācijas tirgū Reaton durvju ražotne ieņem stabilas līderpozīcijas. Mūsu produktu pieprasījumu Latvijā un ārpus tās robežām nodrošina operatīva pasūtījumu izpilde, konkurētspējīga un elastīga cenu politika, sortimenta kvalitāte un tehnisko iespēju diapazons. Reaton ražotās durvis uzstādītas valstiski nozīmīgos projektos, privātajā un sabiedriskajā sektorā, kā arī dažādas specializācijas komerciālajos objektos - administratīvie, izglītības un biznesa centri, viesnīcas, sporta, izklaides un atpūtas kompleksi, vēstniecības, ministrijas un vēsturiskie objekti, privātmājas un dzīvojamie kompleksi.

Kontakti

Reaton durvju ražošanas departaments: Krustabaznīcas iela 20, Rīga, LV-1026

Rādīt ceļu +371 67023042 durvis@reaton.lv; doors@reaton.lv

P-P: 08:00 -17:00
S: slēgts.
Sv: slēgts.


Reaton apdares materiālu veikals: Čiekurkalna 2. līnija 74, Rīga, LV-1026

Rādīt ceļu +371 67023042 durvis@reaton.lv; doors@reaton.lv

Reaton apdares materiālu veikala darba laiks:
P-P: 09:00 -18:00
S: 10:00 -16:00*
Sv: slēgts.

*Sestdienās durvju ekspozīcija strādā pēc iepriekšējā pieraksta.
Pieteikties iespējams pa e-pastu: durvis@reaton.lv

mc2 – apdares materiālu nodaļa: Krasta iela 68a, Rīga, LV-1019

Rādīt ceļu +371 67019611 durvis@reaton.lv; apdare@mc2.lv

P-S: 10:30 -19:00*
Sv: slēgts.

*Sestdienās durvju ekspozīcija strādā pēc iepriekšējā pieraksta.
Pieteikties iespējams pa e-pastu: durvis@reaton.lv

Pieteikties jaunumiem

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet šo tīmekļa vietni. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.